Вт.-Сб.: с 10.00 до 20.00 Нд.: с 10.00 до 15.00 Пн.: вихідний

Фотоомолодження

Фотоомолодження

Фотоомолодження - це сучасна методика підтягування та розгладження поверхневих дефектів шкіри під дією широкополосного імпульсного світла.

Сьогодні системи світлової системи (IPL системи) використовуються для:

  • видалення пігментних плям;
  • видалення телеангіектазій (судинної сітки);
  • вирівнювання рельєфу шкіри;
  • лікування вугрової хвороби;
  • видалення небажаного волосся.

Сама процедура фотоомолодження спрямована, у першу чергу, на корекцію початкових ознак хроностаренія та фотостаріння - пошкодження шкіри від дії ультрафіолетових променів. Такими ознаками вважаються нерівномірність шкірного рельєфу, порушення пігментації шкіри, поява на поверхні різних видимих судинних елементів: сіток, павучків-зірочок, «червоних цяток» і т. п.

Клінічний результат досягається за рахунок поєднання в однієї процедурі декількох ефектів: згладжування зморщок, звуження порів шкіри, видалення поверхневих судин та пігментації. Дана процедура відмінно поєднується із будь-якими існуючими методиками нехірургічного ліфтингу обличчя.

Фотоомолодження

Спеціальні режими використання високоенергетичного джерела інтенсивного світла «DEKA» «Synchro Platform» (Италия) дозволяють нам домагатися відмінних стійких результатів вже за кілька сеансів.

Фотоомолодження. До та після курсу процедур

Процедура також стимулює шкіру продукувати власний колаген, тому призначена для:

  • в'янучої (сухої і тонкої) шкіри;
  • поверхневої «павутини» судин та неглибоких зморщок;
  • для корекції «гусячих лапок» навколо очей;
  • старечих або «сонячних» пігментних плям.

Внаслідок використання наддовгого імпульсу з яскраво вираженим термічним компонентом в тканинах виникає кероване підвищення температури, що виявляється у вигляді часткової коагуляції мікросудинного русла і приводить до розвитку незначного асептичного запалення. У зоні такого асептичного (безпечного) запалення виникає підвищення синтезу про-альфа-колагенової мРНК. У результаті дозволу процесу, спостерігається розвиток молодого колагену з оптимізованим просторовим розташуванням, наповненням та подовженням волокон, рання реваскуляризація (зростання молодих судин) тканин, активізація появи молодих фібробластів, що зовні проявляється скороченням площі шкірного клаптя до 15%, поліпшенням текстури та кольору шкіри, підвищенням пружності тканини.

Фотоомолодження проводиться як самостійна амбулаторна курсова процедура при будь-якому фототипі шкіри з обов'язковим використанням «холодової» анестезії - на шкіру наноситься спеціальний охолоджуючий гель.

Оскільки процедура фотоомолодження проводиться без пошкодження поверхневих шарів шкіри, період реабілітації відсутній. Для досягнення тривалого косметичного ефекту можливе (це залежить від індивідуальних особливостей, характеру зморщок, кількості поверхневих судин та пігментації) проведення декількох процедур. Наростаючий клінічний ефект спостерігається вже після першої процедури і проявляється як в період проведення процедур, так і в наступні місяці в результаті стійкої стимуляції механізму неоколагенезу.

ФОТООМОЛОДЖЕННЯ. ПРИКЛАД

Жінка 42 роки, прибрані «сонячні» та «вікові» пігментації на обличчі (див. фото вище). Була застосована комбінована методика «Відбілюючий комплекс». Лікування включало блок IPL (фотолікування) та спеціальний косметологічний догляд. Було проведено 4 процедури обробки з інтервалом 15 днів між першою та другою процедурами, наступні процедури відбувалися 1 раз в 30 днів.

Фотоомолодження. Приклад

ФОТООМОЛОДЖЕННЯ. ЦІНИ

# Вид послугиОдиниця виміруЦіна по прайсу (грн)
1 UPL-технологія видалення патологічних пігментних елементів - видалення (фотоудаление) гиперпигментаций, веснянок (мелазм)1 спалах100.00
2 Фотоепіляція (незалежно від зони)1 (4,6 см2) спалах100.00
3 Фотоудаление поверхневих судин1 спалах100.00
4 UPL лікування фолликулита (акне, вугри),все обличчя-650.00
5 Фотоомолодження обличчя, шиї, кистей рук1 зона750.00
Запис на консультацію
02147, Україна,
м.Київ, вул. Ентузіастів, 39
Вт.-Сб.: с 10.00 до 20.00
Нд.: с 10.00 до 15.00
Пн.: вихідний
(044) 33-99-330 (багатоканальний)
(095) 281-92-46, (068) 127-15-01