Вт.-Сб.: с 10.00 до 20.00 Нд.: с 10.00 до 15.00 Пн.: вихідний

Наше обладнання

MeDioStar NeXT

Діодний лазер MeDioStar NeXT (виробник Asclepion, Німеччина, 2016) - новітнє покоління лазерів із генерацією імпульсу у дві довжини хвиль - 810 нм та 940 нм.

Мінімалізація больових відчуттів відбувається завдяки унікальній системі передачі енергії лазера і компактній системі охолодження.

Лазер MeDioStar NeXT сконцентрував у собі більш ніж 35-річний досвід створення медичних лазерів німецькою компанією Asclepion.

Лазер має п'ять режимів роботи (Basic, Professional, Vascular, Burst, Smooth Pulse), призначених для виконання наступних процедур:

  • видалення волосся різного кольору і товщини на будь-якому фототипі шкіри;
  • видалення поверхневих судин і судинних дефектів шкіри;
  • видалення пігментних утворень;
  • фотоомолодження, поліпшення тонусу і вирівнювання тону шкіри;
  • комплексна терапія акне.

Процедура лазерної епіляції проводиться на виголеній шкірі.
Поголити ділянку, що підлягає обробці, слід за 4-8 годин до процедури.
Нова ручна маніпула діодного лазера MeDioStar NeXT

Нова ручна маніпула діодного лазера MeDioStar NeXT, завдяки вбудованому випромінювачу, дозволяє згенерувати лазерний імпульс і передати його на кристал без втрати енергії.

У свою чергу кристал, розташований у передній частині маніпули, контактно до поверхні шкіри (через спеціальний оптичний гель) передає імпульс безпосередньо на мішень.

Компактна система охолодження маніпули мінімізує больові відчуття.

Для більшого комфорту процедури температура охолоджуючої головки регулюється в діапазоні від 4 до 18 градусів.

Новітня система Synchro FT

У 1998 році компанія DEKA вперше в історії представила розроблений спеціально для дерматокосметології лазер Nd:YAG (неодимовий лазер).

Новітня система Synchro FT, випущена на ринок медобладнання у 2010 році, стала четвертим поколінням цих машин.

Світлова хвиля лазера, довжиною 1064 нм, здатна проникати в шкіру на глибину до 4,5 мм - значно глибше, ніж хвилі інших лазерів, таких як рубінового, олександритового або звичайного діодного - і досягає найбільш глибоких зачатків волосся.

Завдяки цьому Synchro FT стала ідеальною системою для видалення волосся або для інших областей застосування (процедури на судинах).

Synchro FT складається з двох модулів: Nd:YAG лазера і FT фотолампи-спалаху.

Довгоімпульсний лазерний Nd:YAG модуль призначений для видалення волосся, фотоомолодження та процедур із судинами, а FT модуль - для видалення пігментних дефектів шкіри, поверхневого світлого і пушкового волосся та поверхневих процедур із судинами дрібного калібру.

Більш ніж 10-річний клінічний досвід показав, що хвиля Nd:YAG, довжиною 1064 нм, найбільш безпечна для всіх фототипів шкіри, особливо для темніших типів шкіри (вище III).

Через низький рівень поглинання меланіну, а також здатності досягати найглибших ділянок волосяного фолікула (до 4,5 мм, де знаходяться більшість зачатків волосся), неодимовий лазер ідеально підходить для проведення процедур лазерної епіляції.

Фотолампа-спалах FT

Лазерний модуль також ефективний і для видалення глубокозалягаючих судин середнього калібру.

Для видалення пігментних плям, обробки поверхневих структур шкіри (фотоомолодження), склерозування поверхневих телеангіоектазій дрібного діаметру, а також для видалення світлого або пушкового волосся найбільш придатною є система імпульсного світла FT.

Фотолампа-спалах FT призначена для проведення процедур на пігментних ураженнях шкіри та судинах дрібного калібру.

Вона також приміняється для видалення світлого і пушковогр волосся, а також фотоомолодження.

Інтегрована система охолодження шкіри дозволяє регулювати охолодження оброблюваної ділянки у залежності від характеру процедури та індивідуальної чутливості пацієнта.

Для проведення процедур фотоепіляції, фотоомолодження, а також для видалення пігментації на волосяних ділянках шкіри волосся необхідно збрити. Рекомендована довжина волосся на ділянках обробки - від 0 до 1 мм.
Запис на консультацію
02147, Україна,
м.Київ, вул. Ентузіастів, 39
Вт.-Сб.: с 10.00 до 20.00
Нд.: с 10.00 до 15.00
Пн.: вихідний
(044) 33-99-330 (багатоканальний)
(095) 281-92-46, (068) 127-15-01